آسیاب صنعتی: بهترین قیمت اسیاب نیمه صنعتی، خرید آسیاب صنعتی در اصفهان و ایران، اسیاب مواد معدنی و شیمیایی | آسیاب برقی صنعتی کوچک و بزرگ ادویه عطاری و شکر

درباره ما

نماد زیبایی و قدرت یوزیران در صنعت: 

کلمه یوزیران، برگرفته از یوزپلنگ ایرانی نماد زیبایی، قدرت، سرعت و افتخار ایرانی که سالهای اخیر در معرض خطر قرار گرفته و نیاز است، باهمکاری صادقانه یکدیگر از افول و انقراض جلوگیری کنیم. صنعتگران و کارآفرینان ما نیز به قدرتمندی و زیبایی یک یوز پلنگ ایرانی در این شرایط نا مناسب محیطی به تولید خود ادامه میدهند.

 

در نتیجه شما یوز ایران هستید. یوزیران در جهت رشد شما دستگاه های آسیاب و ماشین آلات صنعتی با بهترین کیفیت را آماده و در ایران تولید میکنیم. ماموریت ما در جهت پیشرفت و بهینه سازی خطوط تولید شما خواهد بود. یوزیران، الهام گرفته از یوزپلنگ ایرانی، نماد زیبایی، قدرت، و افتخار ایرانیست. همکاری برای حفظ این نماد و مبارزه با انقراض آن از ماموریت های ماست.

ماشین آلات صنعتی یوزیران با دانش فنی و تیم قدرتمند علمی، در جهت مشاوره صنعتی و فروش دستگاه های آسیاب صنعتی با بهترین قیمت و ضمانت کیفیت، در حال حاضر به شما خدمت می‌دهد.

 

حمایت صادقانه از صنایع تولیدی ایران: 

“یوزیران با تولید محصولات به روز و با کیفیت جهانی، حمایت از شرکت‌ها و صنایع تولیدی صادقانه در جهت تولید و شکوفایی، در دستور کار خود قرارداد. کیفیت محصولات مهر تایید بر شفافیت و صداقت ما دارد.”

 

درباره چشم انداز یوزیران: 

“چشم‌انداز یوزیران ارتقای صنعتگران ایرانی در ارتباطات بازرگانی صادقانه و شفاف با جامعه جهانی است. با تاسیس فروشگاه اینترنتی یوزیران، ما اراده داریم بهترین محصولات را معرفی کرده و برترین آسیاب‌های صنعتی و نیمه صنعتی را به سراسر ایران ارائه دهیم.”

“هدف ما در فروشگاه اینترنتی یوزیران، ارائه مشاوره های تخصصی به خریداران محصولاتمان است. ما با افتخار به عنوان یوز ایرانی، تلاش خواهیم کرد تا بتوانیم محصولاتمان را به شما عزیزان ارائه دهیم و شما را در انتخاب هر یک از محصولات سایت همراهی کنیم.”

“گروه ماشین آلات صنعتی یوزیران توسط تیمی از متخصصان با دانش علمی و تجربه‌های سال‌ها در زمینه مشاوره، ساخت و فروش ماشین آلات گرد هم آمده است. اعتقاد ما این است که با بهره‌گیری از دانش تخصصی خود، می‌توانیم به بزرگترین تولیدکنندگان صنایع ایرانی و جهانی از تولید کنندگان صنعتی حمایت کرده و در ارتقاء آنها نقشی ایفا کنیم.”

“یوز ایران با هدف ارائه خدمات پس از فروش به میدان آمده و تضمین می‌دهد که هر فروش با ما، آغاز یک همکاری بلندمدت خواهد بود.”.

درباره یوزیران

 

درباره یوزیران و روش های تماس:

دفتر فروش آسیاب ما واقع در اصفهان : اصفهان- شهرک صنعتی دولت آباد- کوچه۱۸ ساختمان یوزیران

همواره پاسخگوی شما هستیم

 

جهت ارتباط با مدیر فروشگاه با شماره : تماس حاصل فرمایید .

  • تلفن دفتر : ۰۳۱۴۵۸۴۷۲۷۱
  • تلفن همراه : ۰۹۱۲۹۶۴۱۴۲۵