یوزیران – آسیاب صنعتی: بهترین قیمت اسیاب نیمه صنعتی، خرید آسیاب صنعتی در اصفهان و ایران، اسیاب مواد معدنی و شیمیایی | آسیاب برقی صنعتی کوچک و بزرگ ادویه عطاری و شکر

درباره ما

کلمه یوزیران برگرفته از یوزپلنگ ایرانی نماد زیبایی، قدرت، سرعت و افتخار ایرانی که سالهای اخیر در معرض خطر قرار گرفته و نیاز است، با همکاری صادقانه یکدیگر از افول و انقراض جلوگیری به عمل آوریم. صنعتگران و کارآفرینان ما نیز به قدرتمندی و زیبایی یک یوز پلنگ ایرانی در این شرایط نا مناسب محیطی به تولید خود ادامه میدهند.
کاسبان و صنعتگران و کارآفرینان در سالهای اخیر با هجمه ی افزایش قیمت های مواد اولیه، دستگاه ها، ماشین آلات و آسیاب صنعتی مواجه گشته و عدم شفافیت در اطلاعات، گاهی چند صد میلیون تا چندین میلیارد تومان ضرر بدلیل خرید اشتباه، مارا بر آن داشته که با تکیه بر دانش فنی و تیم قدرتمند علمی در جهت مشاوره صنعتی وخرید ماشین آلات صنعتی به بهترین قیمت با ضمانت کیفیت در راستای قوانین تجارت الکترونیک برداریم.
گروه ماشین آلات صنعتی یوزایران گرد هم آمده اند. تا با بهره گیری از دانش علمی و سالها تجربه در مشاوره، ساخت و فروش ماشین آلات به بزرگترین تولید کنندگان صنایع ایرانی و جهانی از تولید کنندگان صنعت گران ایرانی که برای ما به همان زیبایی و قدرت و افتخار یوزپلنگ ایرانی است حمایت کند. بنابر این، ازین پس ما شرکت ها و صنایع تولیدی ایران که بصورت صادقانه در جهت تولید و شکوفایی قدم برداشته اند را یوز های ایرانی مینامیم، در گروه ماشین آلات صنعتی یوزایران صادقانه از آنها حمایت خواهیم کرد. کارخانجات تولیدی بزرگ که ما افتخار همکاری با آنها را داشته ایم مهر تاییدی بر کیفیت محصولات ارائه شده توسط ماست.

چشم انداز یوزیران:
ارتقای صنعتگران در ارتباطات بازرگانی صادقانه و شفاف با جامعه جهانی.

فروشگاه اینترنتی یوزیران با هدف ارائه بهترین محصولات و معرفی برترین آسیاب های صنعتی و نیمه صنعتی و فروش به سراسر ایران، در این راه قدم گذاشته ایم و هدف ما ارائه مشاوره های تخصصی به خریداران این محصولاتمان بوده که توانسته باشیم. شما را در انتخاب هر یک از محصولات سایت راهنمایی هایی را به شما ارائه دهیم. علاوه بر این موضوع بتوانیم سراسر ایران را تحت پوشش یوز ایران قرار داده و بتوانیم محصولات سایت را به دست یکایک شما عزیزان برسانیم. و همچون یک یوز ایرانی بتوانیم برترین و سریع ترین در ارائه خدمات و محصولات باشیم. در سایت ما شما دسترسی کامل به برترین دستگاه های روز دنیا و ایران را خواهید داشت و قطعا ما به عنوان تولید کننده و توضیع کننده دستگاه های آسیاب و تکیه به تجربه چندین ساله برترین برند ها و برترین محصولات هر برند را انتخاب کرده ایم تا بتوانیم همواره در خدمت مشتریان عزیزمان باشیم.

یوز ایران با هدف ارائه خدمات پس از فروش به میدان آمده و به شما این تضمین را خواهیم داد که فروش شروع یک همکاری خواهد بود.

دفتر فروش آسیاب ما واقع در اصفهان : اصفهان- شهرک صنعتی دولت آباد- کوچه۱۸ ساختمان یوزیران

همواره پاسخگوی شما هستیم

 

جهت ارتباط با مدیر فروشگاه با شماره : تماس حاصل فرمایید .

شهرک صنعتی دولت آباد، محله: شهرک صنعتی دولت آباد، بلوار امام خمینی، خیابان پروین،

  • تلفن دفتر : ۰۳۱۴۵۸۴۷۲۷۱
  • تلفن همراه : ۰۹۱۲۹۶۴۱۴۲۵