آسیاب صنعتی: بهترین قیمت اسیاب نیمه صنعتی، خرید آسیاب صنعتی در اصفهان و ایران، اسیاب مواد معدنی و شیمیایی | آسیاب برقی صنعتی کوچک و بزرگ ادویه عطاری و شکر

آسیاب گندم

آسیاب گندم - قیمت، مشخصات و خرید آسیاب گندم - دستگاه اسیاب آرد ساز

آسیاب گندم از محصولات پرفروش یوزیران است. دستگاه اسیاب گندم، گندم بصورت خنک و یک دست به پودر حریری تبدیل میکند تا تولید آرد سفید یا کامل خوب برای نانوایی، بیسکویت سازی و مصارف دیگر به دست آید. برای خرید دستگاه آسیاب گندم، با مطالعه این مقاله خرید مطمئن و آگاهانه خواهید داشت.

پیشرفت تکنولوژی و دستگاه اتوماتیک کارها در زمان صرفه جویی کرده. در قدیم برای اسیاب گندم و جو زمان و زحمت زیادی صرف می شد. آرد گندم از انرژی باد، آب، حیوانات یا انسان ها بدست می آمد. امروزه با دستگاه های آسیاب آرد ساز گندم ، آسیاب کردن بسیار آسان، بدون دخالت دست و انجام کار در کمترین زمان ممکن شده است.

کاربرد انواع آسیاب گندم در صنایع غذایی و کشاورزی بسیار زیاد و شغلی پر درآمد و همیشگی است.

انواع دستگاه آسیاب گندم | انواع دستگاه اسیاب گندم

دستگاه‌ آسیاب گندم دستگاهی است که پودر کردن گندم و جو به کار می رود. دستگاه اسیاب گندم دارای دو نوع دستگاه اسیاب آردساز خانگی و دستگاه اسیاب صنعتی کارخانه یا گارگاه است. شما با توجه به نوع مصرف و میزان تولید خود از دستگاه آرد ساز قادر به انتخاب هستید.

بسیاری از بانوان برای کسب و کار خانگی با تهیه آسیاب صنعتی گندم تولید آرد سفید یا کامل به تولید آرد خانگی می پردازند. در بسیاری از موارد، شغل تولید آرد خانگی گندم یا برنج، درآمد بالایی را حاصل می شود. گندم و آرد در سبد غذایی انسان ها پر سود و مشتری است.

برای اطلاع از مشخصات، قیمت و خرید دستگاه آسیاب گندم با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید.

برای راهنمایی خرید دستگاه آسیاب گندم با کارشناسان ما برای تماس حاصل نمایید.

استفاده از انواع دستگاه های آسیاب آرد ساز گندم و جو حرفه ای باعث بالا رفتن کیفیت محصول می شود. گندم را صورت کامل اسیاب شده و یکدست تحویل می‌دهد، نتیجه استفاده از این اسیاب کاملا رضایت بخش است و علاوه بر احساس رضایت باعث سوددهی خواهد شد.

 

آسیاب آرد ساز صنعتی سه فاز:

آسیاب صنعتی گندم

 

مشخصات دستگاه آسیاب گندم صنعتی

 • دستگاه اسیاب گندم صنعتی جهت استفاده برای حجم بالاتر گندم: بدنه آنها معمولا از استیل یا آهن است، پره های طراحی شده برای این دستگاه ها برشی یا کوبشی است.
 • دستگاه آسیاب گندم عطاری و دستگاه اسیاب گندم صنعتی با هدف یکسان ولی متفاوت در کاربرد ساخته می شود و دستگاه های اسیاب صنعتی گندم جنسی محکم تر و میزان تولید بالاتر است.
 • دستگاه های اسیاب گندم صنعتی یوزیران در مدل ها ، ابعاد ، قدرت و مکانیزم های مختلف طراحی و ساخته می شود.
 • آسیاب ها از نظر ابعاد متفاوت هستند. آسیاب نیمه صنعتی گندم در دو بعد متوسط و رومیزی برای آرد خانگی و کارگاه کوچک از ۲۰ کیلو در روز تا ۷۰ کیلو با فیلتر تعیین سایز دانه های اسیابی را انجام می دهند.
 • آسیاب صنعتی گندم با برق سه فاز دارای سایز متنوع و سفارشی ساز در مقیاس های کوچک، بزرگ و کسب و کار های بزرگتر از ۱۰۰ کیلو در ساعت تا ۱ تن در ساعت ارد تولید می کنند.
 • کلیه مراحل اسیاب گندم با این دستگاه های صنعتی را می توان اتوماتیک سازی نمود. در دستگاه های اسیاب عطاری گندم، دستگاه های آسیاب صنعتی گندم و نیمه صنعتی گندم  انتقال دادن و تنظیم کردن میزان بار ورودی به دستگاه، به شکل مکانیزه می تواند باشد. و مواد پس از خرد شدن از سیکلون و فیلتراسیون در مخازن عبور کرده و از طریق خروجی تخلیه دستی (یا) اتوماتیک (ایرلاک برقی) استفاده خواهد شد.
 • دستگاه‌ اسیاب آرد ساز مجهز به بارریز فیدر ویبراتور همراه با یک دریچه است که کافیست گندم را از طریق تنظیم دریچه به دستگاه منتقل گردد و عملیات آرد سازی انجام گیرد.
 • . این دستگاه‌ها بسیار قدرتمند و در عین حال مقاوم بوده وکاملا قابل شست‌وشو هستند.
 • تیغه‌های دستگاههای آسیاب حتی پس از چند سال نیاز به تیز کردن ندارد.
 • مهم‌ترین ویژگی انواع دستگاه‌ آسیاب گندم برقی، دقت و کارایی بالا است.
 • مدل‌های جدید و اتوماتیک این دستگاه ارد ساز طوری طراحی شده است که علاوه بر سرعت و عملکرد بسیار بالا، بدون لرزش و صدا عمل کرده و خروجی آن بهترین کیفیت را دارد.

 

لینکه به کلیه محصولات آسیاب صنعتی بزرگ کارخانجات

 

معرفی دستگاه های آسیاب گندم عطاری –رومیزی – صنعتی و نیمه صنعتی:

آسیاب رومیزی گندم تک فاز

دستگاه آسیاب گندم رومیزی یا خانگی

دستگاه آسیاب گندم برای آرد خانگی چگونه است؟

 • ابعاد و شکل ظاهری این نوع دستگاه ارد ساز خانگی با نمونه‌ی صنعتی گندم آن متفاوت و البته با قیمت بسیار پایین به فروش می‌رسد.
 • کیفیت دستگاه آسیاب گندم خانگی نیز بسیار بالا است. می‌توان علاوه بر ادویه جات، گندم، جو و ذرت را نیز به اندازه‌ی دلخواه و البته با حجم پایین تر آردکرد.
 • این دستگاه برای عطاری‌ها بسیار شناخته شده است. می‌تواند انواع مواد خشک را با آن آسیاب کنند. اغلب از نمونه دستگاه آسیاب گهواره‌ای بدین منظور استفاده می‌شود.
 • علاوه بر این، قابلیت حمل و نقل آسان این دستگاه باعث شده که بتوانید به راحتی آن را به محل مورد نظر خود انتقال دهید و جا به جا کنید.
 • استفاده از این دستگاه آرد ساز بسیار ساده است.

مراحل اسیاب

مراحل آسیاب گندم  با استفاده از دستگاه اسیاب گندم بسیار آسان است.شما به بک نیروی انسانی نیاز دارید. فقط در استفاده از دستگاههای آسیاب صنعتی ظرفیت بیشتری به دستگاه وارد می شود و دقت زیاد دستگاه باعث تولید یک محصول آرد شده عالی خواهد شد.

قیمت دستگاه آسیاب گندم

با توجه به تنوع در دستگاه های اسیاب گندم بر اساس مدل های که در بازار توسط شرکت یوز صنعت ویدا ( یوزیران) توزیع شده است، قیمت متفاوت می باشد و بستگی به آلیاژهای بکار رفته و میزان هوشمندی و اتوماتیک در دستگاه آرد گندم را دارد.

قطعا اسیاب گندم اگر فلز خوبی در آن به کار رفته باشد، تیغه آن بسیار کم خورده می شود. دستگاه صنعتی آرد ساز بدون لرزش است، به راحتی جا به جا میشود، شاسی های محکم داشته باشند، طول عمر مفید تر برخی فلزات بر روی قیمت نهایی تاثیر گذار خواهد بود.

 

نتیجه گیری

امروزه دستگاه های اسیاب گندم و جو یا ذرت بسیار پیشرفته ای ساخته شده است. شما بنا به نیاز خود قادر به انتخاب یکی از انواع دستگاههای آسیاب رومیزی، خانگی، عطاری، نیمه صنعتی، صنعتی هستید.

یکی از پرکاربردترین های دستگاه اسیاب ، دستگاه اسیاب گندم است که در بسیاری از روستاها و کارخانه جات مورد استفاده قرار می گیرد. بستگی به میزان حجم اسیاب گندم می توانید یکی از انواع اسیاب دستگاه گندم را انتخاب کنید. کاربرد انواع آسیاب گندم  بسته به سبک کار شما متفاوت می باشد. حتما قبل از خرید آسیاب گندم با کارشناسان فروش مشاوره رایگان داشته باشید.

برای راهنمایی خرید دستگاه آسیاب گندم با کارشناسان ما برای تماس حاصل نمایید.

منبع

منبع به زبان انگلیسی