آسیاب صنعتی: بهترین قیمت اسیاب نیمه صنعتی، خرید آسیاب صنعتی در اصفهان و ایران، اسیاب مواد معدنی و شیمیایی | آسیاب برقی صنعتی کوچک و بزرگ ادویه عطاری و شکر

دستگاه آسیاب ادویه – خرید بهترین دستگاه آسیاب ادویه

دستگاه آسیاب‌ ادویه اصولا صنعتی همان آسیاب‌ برقی خانگی با سایز بزرگتر، قدرت بالاتر و جنس بدنه قوی تر فلزی(استیل) هستند. در صورتی که قصد تهیه دستگاه عطاری را دارید باید بدانید که نکات بسیاری وجود دارد که می‌تواند شما را از خرید اشتباه و فریب خوردن باز دارد. بنابراین اگر قصد راه اندازی یک کسب و کار خانگی بسته بندی ادویه و دستگاه آسیاب را دارید توصیه می‌کنیم با ما تا انتهای این مقاله همراه باشید. در این پژوهش با خرید دستگاه آسیاب ادویه و انواع آن، قیمت دستگاه آسیاب صنعتی ادویه جات، چی بسته بندی کنم بفروشم، بسته بندی ادویه، بهترین مارک آسیاب عطاری برای ادویه فروشی را بررسی کنیم. در این مقاله به اشتباهات رایج هنگام خرید آسیاب ادویه اشاره میکنیم تا از فریب های احتمالی و اشتباه مشتریان جلوگیری شود.

دستگاه آسیاب ادویه

 

دستگاه آسیاب ادویه

آسیاب های ادویه معمولاً به دو نوع آسیاب های صنعتی عطاری و آسیاب های نیمه صنعتی عطاری تقسیم می‌شوند. دانستیم که آسیاب‌های ادویه برقی با آسیاب‌های خانگی تفاوت‌هایی دارند که از جمله آن‌ها می‌توان به تفاوت جنس بدنه آنها اشاره کرد. اصولا بهترین برندهای آسیاب ادویه عطاری برای جلوگیری از زنگ زدگی و خورده شدن بدنه محصولات خود در اثر شرایط محیطی و کارکرد زیاد از استیل ۳۱۶ و یا استیل ۳۰۴ استفاده می‌کنند، چرا که اگر بدنه این دستگاه دچار زنگ زدگی و خوردگی شود ممکن است ناخالصی وارد مواد غذایی داخل مخزن دستگاه شود.

 

سه نکته که در صورت عدم توجه به آن‌ها احتمال فریب خوردن مشتریان وجود دارد؟

از آنجایی که اطلاعات مشتریان معمولاً در رابطه با دستگاه آسیاب عطاری کم است، گاهی برخی از تولیدکنندگان و فروشندگان این محصول از این مسئله سوء استفاده می‌کنند؛ بنابراین ما می‌خواهیم با بیان کردن سه نکته شما را در برابر فریب‌های احتمالی این افراد سودجو آگاه کنیم.

۱: اطلاعات غلط در رابطه با موتور آسیاب:

اصولاً فروشندگان آسیاب‌های چینی اینگونه اطلاعات غلط را به مشتریان ارائه می‌دهند، چرا که خود شرکت تولید کننده نیز بر روی جعبه و برچسب دستگاه آسیاب عطاری اطلاعات دروغین و اشتباه وارد کرده است. برای مثال ممکن است شما یک آسیاب الاکلنگی بست (چینی) با ظرفیت ۲ کیلویی و قدرت موتور ۴۰۰۰ وات تهیه کنید اما بعد از آنباکس موتور دستگاه با یک موتور ۱۴۰۰ واتی بی نام و نشان رو به رو شوید.

 

۲:  اطلاعات غلط در رابطه با ظرفیت آسیاب:

اصولاً ظرفیت آسیاب‌های عطاری صنعتی و نیمه صنعتی بر دو اساس کیلوگرم بر ساعت در آسیاب‌هایی که ورودی و خروجی دارند و ظرفیت مخزن در آسیاب‌های مخزنی از جمله الاکلنگی، گهواره‌ای و مفصلی. برخی فروشندگان در رابطه با ظرفیت مخزن‌های ورودی خروجی دار اطلاعات دروغین را ارائه می‌دهند. جهت دروغ خود شرط و شروطی جهت ظرفیت برای دستگاه ارائه می‌کنند. برای مثال می‌گویند که این ظرفیت برای یک ماده خاص است و یا با توری شماره فلان می‌توان به این ظرفیت دست یافت؛ بنابراین اگر قصد تهیه دستگاه آسیاب عطاری دارید حتماً هنگام خرید آن از فروشنده جهت ظرفیت آسیاب بر اساس نوع ماده و مقدار پودر شدن آن تضمین بگیرید و حتماً طی کنید که در صورتی که با استفاده از دستگاه به ظرفیت مورد نظر نرسید آن را پس خواهید داد.

 

همچنین فروشندگان در مورد آسیاب‌های مخزنی نیز با توجه به ناآگاهی مشتریان اطلاعات دروغین و عجیبی را در اختیار آن‌ها می‌گذارند. برای مثال برای آسیاب‌های مخزنی ظرفیت‌های ۳ کیلویی ۷ کیلویی ۱ و ۲ کیلویی ارائه می‌دهند، و این در صورتی است که ظرفیت مخزن بر مبنای حجم معین می‌شود. به عنوان مثال می‌توان گفت که حجم یک مخزن را میتوان با ۲۰۰ گرم زردچوبه و یا ۱۰ کیلو گرم براده آهن پر کرد. حال برای اینکه بتوانید ظرفیت حدودی مخزن آسیاب عطاری مورد نظر خود را تشخیص دهید یک راه به شما نشان می‌دهیم. ظرفیت یک بطری نوشابه خانواده چیزی حدود۱.۵ لیتر است؛ بنابراین باید در مخزن دستگاه‌هایی که برای آن‌ها ظرفیت ۳ لیتری تعیین شده بتوانید به اندازه ۲ عدد بطری نوشابه خانواده از ماده مورد نظر خود را جای دهید، در این صورت فروشنده اطلاعات صحیحی را به شما ارائه می‌دهد اما اگر این کار امکان‌پذیر نبود باید بدانید که با یک فروشنده دروغگو روبه‌رو هستید و مطمئن باشید همانطور که اطلاعات دروغین در مورد ظرفیت دستگاه به شما ارائه داده در مورد قدرت موتور، جنس بدنه، برند موتور و همچنین گارانتی نیز اطلاعات غلط به شما خواهد داد.

 

۳: اطلاعات غلط در رابطه با جنس بدنه و تیغه:

می‌توان گفت به نهایی ترین و یکی از مهمترین بخش‌های شناخت دستگاه آسیاب عطاری رسیده‌ایم. جنس بدنه و مخزن دستگاه بسیار مهم است چرا که باید تمامی قسمت‌های دستگاه که با مواد غذایی در ارتباط هستند، حتماً از جنس استیل فود گرید ۳۰۴ و ۳۱۶ باشند، چرا که این جنس استیل‌ها به مرور زمان دچار زنگ زدگی، رنگ پریدگی و خوردگی نمی‌شوند. اگر با گذر زمان جنس بدنه و مخزن دستگاه دچار زنگ زدگی، رنگ پریدگی و خوردگی شود، ممکن است ناخالصی وارد مواد داخل مخزن شود. نکته‌ای که در این زمینه باید به آن توجه کنید این است که کوچکترین سایز آسیاب عطاری باید از ورقی با ضخامت حداقل ۲ میلیمتری برخوردار باشد تا در اثر فشار پاره نشود. برخی از تولید کنندگان دستگاه آسیاب عطاری از یک ورقه نازک استیل استفاده کرده و مابقی ورق را با آهن پوشش می‌دهند که این مسئله تا زمانی که آهن با مواد غذایی برخوردی نداشته باشد مشکل ساز نیست اما در قیمت نهایی آسیاب برقی ادویه بسیار تاثیر گذار است.

 

چی بسته بندی کنم بفروشم ؟

در رابطه با شغل بسته بندی، مقاله ای کامل برای شما غزیزان آماده کردیم. در این مقاله به شغل بسته بندی ادویه و چالش ها پرداختیم.

بیشتر بخوانید: چی بسته بندی کنم بفروشم

 

آسیاب نیمه صنعتی: از اینگونه آسیاب‌های عطاری جهت کارگاه‌های کوچک و عطاری‌ها و همچنین مصارف خانگی استفاده می‌شود. در پاسخ به این پرسش: چی بسته بندی کنم بفروشم که در نی نی سایت نیز مطرح شده بود ؟ این دستگاه در طرح‌ها و ابعاد مختلف تولید شده و با قیمتی ارزان تر از آسیاب صنعتی به فروش می‌رسد. بسیاری از خانم‌ها و حتی آقایان می‌توانند با خرید آسیاب نیمه صنعتی به درآمد بالایی از طریق شغل خانگی بسته بندی ادویه برسند.

آسیاب صنعتی
از آسیاب صنعتی اصولاً در کارگاه‌ها، کارخانجات و عطاری‌های بزرگ استفاده می‌شود. بیشتر آسیاب‌های صنعتی می‌توانند چندین کیلوگرم محصول را در یک لحظه آسیاب کنند و این مسئله به نوع دستگاه آسیاب و میزان کارایی و عملکرد آن بستگی دارد. اما به طور کلی می‌توان گفت که اکثریت آسیاب‌های عطاری از بازدهی بالایی برخوردارند.

 

نکاتی که برای تشخیص بهترین برندهای آسیاب عطاری لازم است عبارتند از:

 • جنس بدنه و مخزن دستگاه تمام استیل فود گرید باشد.
 • دستگاه دارای قابلیت تخلیه مفصلی باشد.
 • دستگاه یک توری برای جداسازی مواد بدون استفاده از الک داشته باشد.
 • امکان شستشوی دستگاه وجود داشته باشد.
 • دستگاه از امنیت بالایی برخوردار باشد.
 • دستگاه آسیاب عطاری باصدای کم فعالیت کند‌
 • تیغه دستگاه در دور بالا عملکرد مطلوبی داشته باشد.
 • عملکرد دستگاه با قدرت بالا باشد، تا جایی که نیاز به الک کردن مواد وجود نداشته باشد.
 • دستگاه آسیاب عطاری دارای گارانتی و ضمانت باشد.
 • خدمات پس از فروش برای دستگاه ارائه شود.

 

بهترین مارک آسیاب عطاری برای ادویه فروشی

در خرید دستگاه آسیاب عطاری نیز مانند هر دستگاه دیگری مسئله گارانتی و خدمات پس از فروش نقش بسیار مهمی را در خرید مطمئن این دستگاه ایفا می‌کند. این مسئله که بدانید اگر حین استفاده از دستگاه با مشکلی روبرو شدید شرکت تولید کننده تعهداتی را در زمینه عملکرد محصول تولیدی خود دارد و به آن تعهدات عمل می‌کند، بسیار مهم است. علاوه بر این یک برند خوب دستگاه آسیاب برقی باید دارای قدرت و توانایی باشد که محصولات را تا حدی آسیاب و ریز کند که در مرحله نهایی نیاز به الک کردن آن‌ها نباشد.
در ادامه به سه مدل دستگاه آسیاب عطاری پرقدرت که ساخت شرکت ایرانی یوزیران است، خواهیم پرداخت.

بهترین مارک آسیاب عطاری برای ادویه فروشی

 

 

دستگاه آسیاب عطاری مدل UI_121

آسیاب صنعتی رومیزی حرفه ای مدل UI-121 یوزیران

این دستگاه از آنجایی که دارای ظاهر شیک و بدنه استیل است بیشتر در مغازه‌های عطاری در حضور مشتری از آن‌ها استفاده می‌شود. این مدل دستگاه برای آزمایشگاه‌ها، داروسازی‌ها و عطاری‌ها مناسب بوده و به دلیل قدرت بالای پودر کردن ادویه و دارو برای آشپزخانه‌ها، آسیاب کردن دارچین، شکر، برنج، آسیاب کردن مواد غذایی همچون غلات، آسیاب کردن زردچوبه، آسیاب کردن مواد شیمیایی و گیاهی در منازل، ساخت ادویه‌ها و همچنین آسیاب کردن مواد شیرینی پزی و دارو کاربرد دارد.

 

مشخصات فنی دستگاه آسیاب عطاری ورودی خروجی دار مدل UI_121 تولید شرکت یوزیران:

 • دستگاه دارای قدرت موتور ۲۱۰۰ وات بر ساعت با برند بوش است.
 • دور موتور ۲۸۰۰۰ بر دقیقه است.
 • این مدل دستگاه دارای ظرفیت ۲۰ الی ۴۰ کیلوگرمی است
 • دارای ۴ توری سایز استیل است.
 • مزیت‌های دستگاه آسیاب عطاری مدل UI_121 تولیدی شرکت یوزیران
 • دستگاه قابلیت خرد کردن و پودر کردن انواع مواد سخت با سرعت و قدرت بسیار بالا را دارد.
 • دستگاه دارای ۳ پره دوبل با ضخامت ۳ میلی متری با جنس استیل است که موجب می‌شود دستگاه هنگام ریزش بار زیاد دچار ایست موتور نشود.
 • این دستگاه دارای دنده‌های فولادی و پره چکش استیل متحرک بوده و همچنین از مکانیزم بسیار زیبایی برخوردار است.
 • توری‌های این دستگاه به طور کشویی در جای خود قرار گرفته و به دستگاه کمک می‌کند تا مواد غذایی سخت را در ظرف ۲ ثانیه به پودر تبدیل کند، تا به الک کردن آن‌ها در مرحله نهایی نیاز نباشد.
 • این دستگاه دارای خنک کننده موتور است به این شکل که جریان باد را از پایین به سمت بالا هدایت می‌کند.
 • از آنجایی که از این دستگاه به دلیل زیبایی ظاهری بیشتر در حضور مشتری استفاده می‌شود خروجی آن به نحوی است که دقیقاً در معرض دید مشتری محصول آسیاب شده به داخل ظرف ریخته می‌شود.

آسیاب یوز 121 یوزیران در حال خردایش زردچوبه بصورت ورودی خروجی با توری

خرید و قیمت آسیاب صنعتی رومیزی مدل ورودی خروجی UI-121

 

دستگاه آسیاب ادویه گهواره‌ای رومیزی ۴/۵ لیتری UI_124

عکس از کنار و حالت الاکلنگی و گهواره ای آسیاب صنعتی رومیزی شش تیغه ای UI-124 یوزیران

 

آسیاب گهواره‌ای یا الاکلنگی مدل UI_124 تولید شرکت یوزیران، را می‌توان به عنوان یک محصول کارآمد صنعتی رومیزی که از ساخت زیبایی برخوردار است و محصول شرکت داخلی و ایرانیست نام برد. این دستگاه که استفاده از آن بسیار آسان است، بیشتر جهت آسیاب کردن ادویه های سخت، خشک، چرب، دانه‌ها، سبزیجات خشک و قهوه و … کاربرد دارد.

برای استفاده از این دستگاه کافیست آن را به برق وصل کرده و دکمه آسیاب را فشار دهید تا تیغه‌های آن با سرعت ۲۸۰۰۰ دور بر دقیقه و موتور آن با توان ۲۴۰۰ وات شروع به فعالیت کند. این دستگاه با توجه به توان بالایی که دارد برای استفاده در عطاری‌ها و آزمایشگاه‌ها مناسب میباشد و از محفظه ۴/۵ لیتری بهره می‌برد. بدنه دستگاه از استیل ضد زنگ ۶ میلیمتری ساخته شده است. از جمله ویژگی‌های اصلی این دستگاه می‌توان به امکان آسیاب کردن ادویه‌های خوش‌عطر وطع همچون قهوه با استفاده از تیغه‌های مستحکم و با ضخامت ۳ میلی متری از جنس استیل اشاره کرد.

مشخصات فنی دستگاه آسیاب عطاری گهواره‌ای، الاکلنگی یا مفصلی مدلUI_124 تولید شرکت یوزیران

 • دستگاه دارای قدرت موتور ۲۴۰۰ وات بر ساعت با برند بوش است.
 • دور موتور دستگاه ۲۸۰۰۰ بر دقیقه است.
 • این دستگاه از ظرفیت مخزن آسیاب ۳ لیتری برخوردار است.
 • دستگاه آسیاب عطاری گهواره مدل UI_124 دارای تیغه‌های یدک، الک و براش‌های تمیز کننده است.

 

مزیت‌های دستگاه آسیاب عطاری گهواره‌ای مدل UI_124 تولید شرکت یوزیران

 • استفاده از سه لایه و با ضخامت ۶ میلیمتری استیل فودگرید در ساخت این دستگاه در صورتی که در مدل های چینی از یک لایه ۲ میلیمتری استفاده می‌شود.
 • در تهیه تیغه این دستگاه از استیل فود گرید با ضخامت ۳ میلیمتر استفاده شده. در نمونه‌های چینی از استیل ۲ میلیمتری استفاده شده است.
 • در این مدل از دستگاه از موتور ۲۴۰۰ وات برند بوش (سنگ بوش) با دور ۲۸۰۰۰ در دقیقه استفاده شده در صورتی که در نمونه های چینی از موتور ۱۰۰۰ تا ۱۶۰۰ وات با کیفیت پایین استفاده شده و به دروغ بر روی جعبه و بسته بندی محصول اعداد بالاتر نوشته می‌شود.
 • مخزن دستگاه آسیاب عطاری مدل گهواره مدل UI_124 تولید شرکت یوزیران دارای مخزن واقعی ۴/۵ لیتری از جنس استیل است که گاها فروشندگان اطلاعات غلط در مورد ظرفیت این مخزن به مشتریان ارائه داده و از الفاظی همچون ۳کیلو استفاده می‌کنند، که شما باید بتوانید محتویات دو عدد نوشابه خانواده را در مخزن آسیاب جا دهید. در صورتی است که در مدل‌های همانند چینی این اعداد غیر واقعی بر روی بسته بندی محصول نوشته شده است.

عکس آسیاب صنعتی پودر شده زردچوبه مدل UI-124 یوزیران

 

خرید و قیمت: آسیاب بزرگ گهواره ای یوزیران مدل ۱۲۴

 

آسیاب صنعتی برقی UI-118 یوزیران – گهواره ای ۲لیتر

عکس از ابعاد دستگاه آسیاب صنعتی برقی گهواره ای UI-118 یوزیران

آسیاب صنعتی برقی UI-118 مدل کوچک شده ای از آسیاب گهواره ای UI-124 یوزیران است. این محصول برای مصارف نهایتا ۱۰ کیلوگرم در روز طراحی و آماده شده. بطور معمول از دستگاه آسیاب UI-118 در مغازه ها، آزمایشگاه ها و حتی مصارف خانگی استفاده می شود. مشخصات ظاهری UI-118 نیز همانند آسیاب UI-124 است.

روش کار با دستگاه ۱۱۸ بسیار ساده است. مواد را به داخل مخزن میریزید. درب دستگاه آسیاب را با گیره ها محکم کنید. مخزن اسیاب را بر گردانید. موتور اسیاب را استارت نمایید. پس از سه ثانیه مخزن تا آخر زمان آسیاب را کج و راست کنید.

 

مشصخات فنی آسیاب صنعتی برقی UI 118 تولید یوزیران:

UI118 دارای قدرت موتور ۱۸۰۰ وات بر ساعت با برند بوش

دور موتور آسیاب ۲۸۰۰۰ بر دقیقه است. ۲۸۰۰۰RPM

حجم مخزن اسیاب برقی صنعتی UI-118 معادل ۲ لیتر است.

قطعات همراه: تیغه یدک، براش و الک

عکس آسیاب برقی صنعتی زردچوبه پودر شده مدل UI-118 یوزیران

خرید و قیمت آسیاب برقی صنعتی ۱۱۸ گهواره ای یوزیران

 

مدل های دیگر آسیاب ادویه موجود:

 

قیمت و خرید آسیاب صنعتی دو کیلویی  مدل ۲۰۰۰A الاکلنگی خارجی

 

همچنین شما با ورود به صفحه فروشگاه یوزیران میتوانید از کلیه دستگاه های آسیاب مطلع شوید:

فروشگاه آسیاب صنعتی یوزیران

 

 

قیمت دستگاه آسیاب صنعتی ادویه جات

قیمت دستگاه آسیاب ادویه معمولا بر اساس میزان پیشرفتگی و پیچیدگی ساخت دستگاه یا ظرفیت اسیاب تعیین میگردد. دستگاه های مخزنی سادگی بیشتری دارند. قیمت دستگاه بر اساس قدرت موتور و حجم مخزن ۶ میلیون تومان تا ۲۰ میلیون تومان تعیین شده است. دستگاه های ورودی خروجی بدلیل ساختار پیچیده تر و حرفه ای هزینه تولید بالاتری دارد و معمولا قیمت این توع دستگاه آسیاب از ۱۲میلیون تومان شروع میشود.

 

کلام آخر
در مقاله فوق قصد داشتیم شما را با دستگاه آسیاب عطاری و انواع آن و همچنین اطلاعات غلطی که برخی فروشندگان سود جو راجع به آن‌ها ارائه می‌دهند آشنا کنیم و نکاتی را که برای خرید یک دستگاه آسیاب عطاری با عملکرد مناسب لازم است بدانید، در اختیار شما قرار دهیم.

مشاوره یوزیران برای خرید دستگاه آسیاب

 

بیشتر بخوانید: آسیاب عطاری